Masz kredyt hipoteczny we frankach szwajcarskich?

POMOŻEMY CI ODZYSKAĆ TWOJE PIENIĄDZE

Kompleksowa analiza zapisów umowy i ocena możliwości uzyskania pozytywnego  wyroku sądowego.

Posiadasz kredyt hipoteczny we frankach szwajcarskich?

Jaką pomoc udzieli Ci nasza kancelaria?

Dzięki pomocy naszej kancelarii prawnej, możliwe jest skierowanie sprawy do sądu przeciwko instytucji finansowej, która udzieliła kredytu walutowego. Okazuje się bowiem, że wiele z takich umów zawierało klauzule abuzywne (czyli zapisy zabronione przez polskie prawo). Niestety, choć po analizie prawnej wiadomo, że zapisy te są niedozwolone, oceny takiej każdorazowo musi dokonać sąd, aby w formie wyroku zdecydować o abuzywnym charakterze niektórych zapisów umowy.

W związku z tym, każdy Frankowicz chcący dochodzić swych praw, musi udać się do sądu. Analiza kolejnych zapisów umów kredytowych jest żmudnym i niezwykle trudnym zadaniem, niemalże niewykonalnym dla osoby bez dużej znajomości prawa. W związku z tym lepiej zwrócić się o pomoc do naszej kancelarii, gdzie kompleksowo przeanalizujemy zapisy umowy i ocenimy możliwość uzyskania pozytywnego dla klienta wyroku sądowego.

Najlepszy prawnik, adwokat dla frankowiczów  Krosno, Lesko, Jasło, Sanok

Jak działamy?

Bezpiecznie

Przeanalizujemy umowę kredytową Wyliczymy wysokość roszczeń Przygotujemy wnisek do sądu

Profesjonalnie

Procedurę reklamacyjna Reprezentujemy Państwa w sądzie

Skutecznie

Odzyskujemy dla Państwa pieniądze

Jakie są szanse na wygraną z bankiem?

Bardzo duże, większość umów zawiera błędne zapisy

Okazuje się, że wiele z takich umów zawierało klauzule abuzywne (czyli zapisy zabronione przez polskie prawo). Niestety, choć po analizie prawnej wiadomo, że zapisy te są niedozwolone, oceny takiej każdorazowo musi dokonać sąd, aby w formie wyroku zdecydować o abuzywnym charakterze niektórych zapisów umowy.

Tylko z pomocą prawników odzyskasz Swoje pieniądze

Dzięki pomocy naszej kancelarii prawnej, możliwe jest skierowanie sprawy do sądu przeciwko instytucji finansowej, która udzieliła kredytu walutowego.

Skutecznie prezentujemy frankowiczów przed sądem

Oceny zapisów umowy każdorazowo musi dokonać sąd, aby w formie wyroku zdecydować o abuzywnym charakterze niektórych zapisów umowy.

11 + 11 =

Nasza filozofia i misja

Bezpieczeństwo Klienta

Poczucia bezpieczeństwa i profesjonalnej obsługi prawnej! Dobro Klienta to nasz priorytet, naszą pracę cechuje najwyższy standard etyki.

Profesjonalizm i uczciwość

Fundamentalne zasady i ciągła chęć rozwoju  buduje trwałe relacje w oparciu o pełne zaufaniete.

Specjalistyczna wiedza i pasja

Pracujemy z pasją, na każdą sprawę patrzymy z wielu perspektyw, dzięki wszechstronnemu podejściu do spraw znajdujemy najlepsze rozwiązania.

Nasi klienci

Polecam kancelarię adwokacką Pani Lilianny. Dzięki rzetelności i dużemu zaangażowaniu zakończyła się sukcesem. Bardzo dziękuje za pomoc. Pozdrawiam.

– Wojciech. Przedsiębiorca

Jestem zadowolona z usług Pani Adwokat . Profesjonalnie i rzetelnie podchodzi do sprawy, gotowa jest pomóc, wszystko wyjaśnia. Na bieżąco informuje o postępach. Pomogła mi w rozwiązaniu skomplikowanego spadku. Serdecznie polecam.

– Marta. Jedlicze

Pani Mecenas jest osobą kompetentną i uprzejmą. Jeśli nie może rozmawiać, to oddzwania. Ma podejście do klienta, jest zaangażowana w swoją pracę. Szczerze polecam i dziękuję!

– Andrzej. Dębica

Odzyskane CHF

Wygrane sprawy

%

Zadowoleni klienci

Prawnik Krosno, Lesko – pomoc „frankowiczom”